VisionDesign.cz

Profesionální a moderní webové stránky.

webové stránky

Webové stránky na míru
Webové vizitky
Hotové webové stránky
Pronájem webových stránek
SEO optimalizace
Správa obsahu webových stránek

grafické práce

Grafický návrh webových stránek
Logo a image firmy
Firemní dokumenty
Vizitky a reklamní materiál

reklama a marketing

PPC reklama
Inzerce v tisku

další služby

Firemní identita
Registrace do katalogů
Finanční poradenství

individuální služby

Pokud máte zájem o speciální či nestandardní individuální služby, které zde nenabízíme, neváhejte nás kontaktovat pomocí webového formuláře níže. Pokusíme se společně najít možná řešení všech Vašich požadavků.

Webové vizitky

Webová vizitkaChcete se aktuálně zaměřit na prodej konkrétní služby či jednoho produktu? Na velkém rozsáhlém webu se může návštěvník ztratit a Váš produkt může být horší zviditelnit. Pro tyto případy je vhodné vytvořit jednoduchou jednostránkovou webovou prezentaci věnovanou pouze danému produktu či službě.

Webová vizitka je stránka, která nemá žádné další podkategorie. Návštěvník najde vše důležité na jednom místě. Informace o produktu, fotografie a kontantní formulář či kontaktní údaje.

Výhodou webových vizitek je jejich jendoduchost, nízká pořizovací cena a také její opravdu rychlé zprovoznění. Také lze pro daný produkt registrovat více specifickou doménu, která může pomoci při SEO optimalizaci webu. Nevýhodou je, že na vizitku nemůžete vkládat články či další podstránky. Tato forma webu je tvořena pouze kombinací HTML a CSS, tudíž obsah webu lze editovat pouze skrze zdrojový kód. U této varianty se však nepředpokládá častá úprava textu.

Ovšem i u vizitek přistupujeme ke všem našim klientům naprosto individuálně a Vaši webovou prezentací sladíme s image celé firmy. Přecijen je důležité, aby si nabízený produkt spojili s dobrým jménem Vaší firmy a mohli Vás dále doporučit či znovu navštívit pro další nákup.