VisionDesign.cz

Profesionální a moderní webové stránky.

webové stránky

Webové stránky na míru
Webové vizitky
Hotové webové stránky
Pronájem webových stránek
SEO optimalizace
Správa obsahu webových stránek

grafické práce

Grafický návrh webových stránek
Logo a image firmy
Firemní dokumenty
Vizitky a reklamní materiál

reklama a marketing

PPC reklama
Inzerce v tisku

další služby

Firemní identita
Registrace do katalogů
Finanční poradenství

individuální služby

Pokud máte zájem o speciální či nestandardní individuální služby, které zde nenabízíme, neváhejte nás kontaktovat pomocí webového formuláře níže. Pokusíme se společně najít možná řešení všech Vašich požadavků.

Vizitky a reklamní materiál

Nikdy nevíte, kdy v osobním životě narazíte na člověka, který by rád využil Vašich služeb. Zvláště v dnešní uspěchané době je vhodné pohotově zareagovat a mít u sebe vždy připravenou vizitku, kterou mu můžete předat. Když si na Vás zájemce uloží kontakt do telefonu, pravděpodobně se ztratí mězi desítkami až stovkami dalších kontaktů. Vizitku si vloží do peněženky či do kapsy a díky tomu jste tomuto člověku neustále na očích a nezapomene na Vás. Kdykoli otevře peněženku či sáhne do kapsy, tak se dostáváte do mysli potenciálního klienta a zvyšuje se šance, že se Vám nakonec ozve a Vašich služeb využije.

Vizitky by měly obsahovat jen to nejdůležitější info - především kontakty a mělo by z jejich designu být na první pohled jasné čím se zabýváte a kdo jste. Pokud se Vašemu klientu Vaše vizitka autmaticky nespojí s jeho potřebami, pravděpodobně Vaše kontakty skončí někde v koši. Když však bude jasně vědět kdo jste a co od Vás potřebuje, ozve se Vám.

Naše studio se už řadu let věnuje tvorbě grafických návrhů vizitek a tak rádi pomůžeme i Vám. Pokud tápete i v oblasti tiskáren, rádi Vám pomůžeme bezplatně vybrat vhodnou tiskárnu, která nabízí nejpřijatelnější ceny a kvalitu.