VisionDesign.cz

Profesionální a moderní webové stránky.

webové stránky

Webové stránky na míru
Webové vizitky
Hotové webové stránky
Pronájem webových stránek
SEO optimalizace
Správa obsahu webových stránek

grafické práce

Grafický návrh webových stránek
Logo a image firmy
Firemní dokumenty
Vizitky a reklamní materiál

reklama a marketing

PPC reklama
Inzerce v tisku

další služby

Firemní identita
Registrace do katalogů
Finanční poradenství

individuální služby

Pokud máte zájem o speciální či nestandardní individuální služby, které zde nenabízíme, neváhejte nás kontaktovat pomocí webového formuláře níže. Pokusíme se společně najít možná řešení všech Vašich požadavků.

Pronájem webových stránek

pronájem webových stránek

Rozjet nové podnikání stojí nejen spoustu námahy, ale i spoustu financí. A bez vlastních webových stránek je to v dnešním digitálním světě takřka nemožné. My ale chceme menší podnikatele podporovat a proto přicházíme jako jedni z mála s nabídkou snížení počátečních nákladů na podnikání a to formou pronájmu webových stránek na míru.

Tyto stránky Vám vytvoříme přesně na míru dle Vašich představ a požadavků a vy nám platíte pouze za jejich provoz jednou měsíčně výrazně nižší částkou než by stálo pořízení samotného webu jednorázově. Stránky budou provozovány našim studiem, ale vy budete mít kompletní přístup k editaci jejich obsahu. Smlouva se uzavírá dle dohody většinou na 1 - 2 roky dle náročnosti webu, specifických požadavků a individuální domluvy.

Vlastní web na míru tak můžete mt již od 250 Kč měsíčně (v případě webových vizitek) nebo od 399 Kč měsíčně (v případě plnohodnotných webů s vlastní administrací obsahu a neomezeným množstvím podstránek). E-learningové systémy Vás pak výjdou na přibližně 899 Kč měsíčně a e-shopy nabízíme od 1 999 Kč měsíčně. Zde uvedené ceny jsou orientační, mohou být nižší i vyšší, dle náročnosti Vašich požadavků. Pro konkrétní kalkulaci nás nezávazně kontaktujte pomocí webového formuláře.

Věříme, že touto možností Vám umožníme se snáze a rychleji rozjet a dostat svou firmu rychle do popředí. Samozřejmostí je pro nás i následná spolupráce a poradenství v oblasti online marketingu. Váš úspech je naší vizitkou a radostí.

Výhody pronájmu webu:

  • Nízké počáteční náklady (stránky od 250 Kč měsíčně) - Cena je určována dle náročnosti webu na programování a jeho provoz
  • Nonstop servis webu po dobu pronájmu
  • Výhodné ceny u dalších služeb, které nabízíme
  • Sleva při potřebě doprogramovat další funkci webu
  • Zajištění webhostingu i domény v ceně
  • Možnost odkoupení stránek za výhodnou cenu - ta se odvíjí od doby, kterou u nás jste - čím déle, tím bude částka k odkoupení webu nižší.