VisionDesign.cz

Profesionální a moderní webové stránky.

webové stránky

Webové stránky na míru
Webové vizitky
Hotové webové stránky
Pronájem webových stránek
SEO optimalizace
Správa obsahu webových stránek

grafické práce

Grafický návrh webových stránek
Logo a image firmy
Firemní dokumenty
Vizitky a reklamní materiál

reklama a marketing

PPC reklama
Inzerce v tisku

další služby

Firemní identita
Registrace do katalogů
Finanční poradenství

individuální služby

Pokud máte zájem o speciální či nestandardní individuální služby, které zde nenabízíme, neváhejte nás kontaktovat pomocí webového formuláře níže. Pokusíme se společně najít možná řešení všech Vašich požadavků.

PPC reklama

PPC reklamaPPC z anglického Pay Per Click (v překladu Zaplať Za Proklik) je forma reklamy, kdy neplatíte nic za její zobrazení, ale platíte pouze za skutečné návštěvníky, kteří se skrze tuto reklamu dostanou na Váš web - tedy kliknou na odkaz v reklamě.

Společnosti jak Google nebo Seznam nabízejí právě tuto placenou formu reklamy. Vaše inzerce se bude zobrazovat nad všemi výsledky a to vždy a pouze uživatelům, kteří hledají právě Vaše služby. Pokud prodáváte škrábadla pro kočky a něco vyhledá tento produkt na Google tak díky PPC reklamě se právě Vaše firma zobrazí nad všemi ostatními výsledky ve vyhledávání a zvýší se pravděpodobnost, že uživatel nakoupí či si objedná služby právě u Vás.

Díky tomuto systému se jedná v současnosti o jednu z nejefektivnějších forem inzerce. Váš web se zobrazuje pouze lidem, kteří o Vaše produkty stojí a zároveň platíte pouze za skutečné návštěvníky, kteří se dostanou na Váš web. Neplýtváte tak svými finančními prostředky.

Administrace a správa těchto forem inzercí je však pro většinu uživatelů velice složitá a komplikovaná a málokdo ji dokáže nastavit tak, aby fungovala opravdu efektivně. Proto Vám nabízíme své služby, kde veškerou administrativu a nastavování provedeme za Vás a vy se tak můžete vklidu starat o přísun nových objednávek.