VisionDesign.cz

Profesionální a moderní webové stránky.

webové stránky

Webové stránky na míru
Webové vizitky
Hotové webové stránky
Pronájem webových stránek
SEO optimalizace
Správa obsahu webových stránek

grafické práce

Grafický návrh webových stránek
Logo a image firmy
Firemní dokumenty
Vizitky a reklamní materiál

reklama a marketing

PPC reklama
Inzerce v tisku

další služby

Firemní identita
Registrace do katalogů
Finanční poradenství

individuální služby

Pokud máte zájem o speciální či nestandardní individuální služby, které zde nenabízíme, neváhejte nás kontaktovat pomocí webového formuláře níže. Pokusíme se společně najít možná řešení všech Vašich požadavků.

Hotové webové stránky

pronájem webových stránek

Pokud na své webové stránky máte minimální nároky a potřebujete je mít hotové do týdne, pak právě pro Vás nabzíme možnost zakoupení hotových webových stránek. V tomto případě Vám na míru vytvoříme pouze design stránek tak, aby ladil s image Vaší firmy. Administrace je potom jednotná a neupravuje se na míru dle Vašich potřeb. 

Nevýhodou hotových webů je nepřítomnost individuální funkcí, které můžete potřebovat - jako třeba objednávkový formulář či složitější strukturování webu.

Hotové webové stránky nabízí jednoduchou administraci: možnost správy obsahu webu více administrátory, jednoduché vkládání, odebírání a editování stránek webu do první úrovně, jednoduchý kontaktní formlář.

Nicméně velkou výhodou je právě rychlost vytvoření tohoto webu. Jelikož máme vše již připravené, tak nejdéle trvá vytvoření originální grafiky, která se Vám bude líbit. Poté je naprogramování a zprovoznění webu otázka jednoho dne.

Pokud žádáte toto řešení, napište nám pomocí kontaktního formuláře níže.

 

 

 

 

 

 

Přečtěte si jaká je návratnost investice do webových stránek.