VisionDesign.cz

Profesionální a moderní webové stránky.

webové stránky

Webové stránky na míru
Webové vizitky
Hotové webové stránky
Pronájem webových stránek
SEO optimalizace
Správa obsahu webových stránek

grafické práce

Grafický návrh webových stránek
Logo a image firmy
Firemní dokumenty
Vizitky a reklamní materiál

reklama a marketing

PPC reklama
Inzerce v tisku

další služby

Firemní identita
Registrace do katalogů
Finanční poradenství

individuální služby

Pokud máte zájem o speciální či nestandardní individuální služby, které zde nenabízíme, neváhejte nás kontaktovat pomocí webového formuláře níže. Pokusíme se společně najít možná řešení všech Vašich požadavků.

Grafický návrh webových stránek

Responzivní webdesignVytvoření designu pro webové stránky Vaší firmy není jednoduchá záležitost. Atraktivní a moderní webdesign vdechne Vaší firmě důvěryhodnost a lidé s Vámi budou raději spolupracovat, když uvidí, že jdete s dobou a nezůstáváte u designu z minulého století.

Webdesign musí být na druhou stranu jednoduchý a co nejpřehlednější. Návštěvníci musí najít informace, které hledají do několika sekund, jinak Váš web opustí a již se k Vám nevrátí. Neztrácejte proto zbytečně platící zákazníky špatným rozržením vzhledu webových stránek.

V neposlední řadě je důležité se zaměřit na responzivitu webdesignu. Pokud nebude vzhled Vašich stránek responzivní (optimalizovaný pro různá zařízení - zejména pro PC, mobily a tablety), může se stát, že Váš web nebude v těchto zařízeních vůbec zobrazován při vyhledávání. Google i Seznam a další vyhledávače totiž upřednostňují weby, které se jejich zákazníkům (lidem, kteří Vás hledají) zobrazí v jejich zařízení správně a ty které se správně nezobrazí mohou dokonce blokovat a nezobrazovat vůbec. 

Je mnoho důvodů jak můžete přijít o platící zákazníky jen díky špatně nastavenému designu webových stránek. Neztrácejte peníze a nechte si poradit a případně i vypracovat kvalitní řešení, které Vám zvýší Vaše zisky.