VisionDesign.cz

Profesionální a moderní webové stránky.

webové stránky

Webové stránky na míru
Webové vizitky
Hotové webové stránky
Pronájem webových stránek
SEO optimalizace
Správa obsahu webových stránek

grafické práce

Grafický návrh webových stránek
Logo a image firmy
Firemní dokumenty
Vizitky a reklamní materiál

reklama a marketing

PPC reklama
Inzerce v tisku

další služby

Firemní identita
Registrace do katalogů
Finanční poradenství

individuální služby

Pokud máte zájem o speciální či nestandardní individuální služby, které zde nenabízíme, neváhejte nás kontaktovat pomocí webového formuláře níže. Pokusíme se společně najít možná řešení všech Vašich požadavků.

Firemní identita

Ať už nabízíte hotové produkty či zajímavé služby, je důležité, aby při pohledu na Vaši práci bylo všem jasné, že jste ji udělali právě Vy! V každém podnikání záleží na budování vlastní značky a dobrého jména firmy. Většina obchodu stojí na doporučeních a čím více se lidem dostanete na mysl, tím více doporučení získáte.

Hlavním faktorem ovlivňujícím Váš úspěch se tak stává budování jednotné FIREMNÍ IDENTITY (Corporate Identity).  Jde o sjednocení designu Vaší firmy, Vaší práce, Vaší propagace a Vašich produktů. Sjednocený a ucelený dojem zvýší Vaší firmě na důvěryhodnosti, lépe se dostanete lidem do povědomí a budete působit mnohem profesionálněji.

Avšak zajistit tohle vše nemusí být vždy zcela jednoduché. Proto se nebojte a obraťte se na nás. Rádi Vaši situaci bezplatně analyzujeme a navrhneme nejvhodnější postupy a řešení. Pokud budete s návrhem spokojeni, pomůžeme Vám, aby se Vaše firma vyšvihla nad konkurenci a nabyla na důvěryhodnosti.

Co vše zahrnuje vytvoření firemní identity?

To je vždy individuální a závisí především na potřebech klienta. Zejména jde o zpracování grafického symbolu (loga) firmy, jeho sladění s designem webových stránek, propojení designu s nabídkou Vašich produktů a další. Dále jde o sladění vzhledu Vaší firmy navenek - zejména tedy propagačních materiálů, reklam, bannerů, potisků, oblečení, ale také korespondence (firemní obálky, dopisní papíry, powerpointové prezentace aj.). Vždy výjdeme vstříc Vašim potřebám.

Neváhejte nás kontaktovat co nejdříve a dejte tak svému podnikání tvář která začne prodávat ještě dnes..