VisionDesign.cz

Profesionální a moderní webové stránky.

Kategorie

Informace
Jak zvýšit návštěvnost webových stránek
SEO optimalizace
Ze studia VisionDesign.cz

co vás zajímá?

Pokud Vás zajímají informace z dalších odvětví neváhejte nám napsat na studio@visiondesign.cz seznam témat, která Vás zajímají a my se pokusíme daná témata co nejlépe zpracovat a poradit Vám tak.

sledujte nás na FB

Startujeme pronajímání webových stránek na míru!

Začátky podnikání bývají často obtížné. Máte dobrý nápad? Opravdu chcete své podnikání rozjet ve velkém? Už Vám nebude nic stát v cestě. Naše studio začalo nabízet pronájem webových stránek na míru, čímž získáte web, který přesně potřebujete a zároveň nemusíte investovat velké částky do jeho zřízení.

Pronájem webových stránek na míruJak to vlastně funguje? 

Vy si zadáte podmínky co vše musí Vaše webové stránky splňovat. My Vám dle náročnosti programování a složitosti webu navrhneme částku, kterou za web budete platit měsíčně nebo čtvrtletně dopředu. Smlouva se uzavírá zpravidla na rok až dva. Po dobu pronájmu bude web provozován našim studiem na samostatném webhostingu, díky čemuž bude zajištěn plynulý provoz webu. 

Vy budete mít přístup k veškeré administraci webových stránek. Budete moci sami kdykoli spravovat obsah webu či vybírat poštu z e-mailů, které k doméně dostanete. Taktéž budete odpovědni za obsah webu, do kterého my nebudeme zasahovat bez Vaší žádosti.

Pokud se Vám bude zdát, že už nepotřebujete měsíčně platit nízkou částku za web, můžete se kdykoli rozhodnout jej odkoupit za zvýhodněnou cenu (nižší než by byla pořizovací cena nového webu). A to i před ukončením platnosti smlouvy. Po odkoupení nám již nebudete platit žádné další poplatky.

Výhody pronájmu webu:

  • Nízké počáteční náklady (stránky od 250 Kč měsíčně) - Cena je určována dle náročnosti webu na programování a jeho provoz
  • Nonstop servis webu po dobu pronájmu
  • Výhodné ceny u dalších služeb, které nabízíme
  • Sleva při potřebě doprogramovat další funkci webu
  • Možnost odkoupení stránek za výhodnou cenu - ta se odvíjí od doby, kterou u nás jste - čím déle, tím bude částka k odkoupení webu nižší.

Výše měsíčních splátek se odvíjí od náročnosti webu. Jednoduché webové vizitky můžete mít již od 250 Kč. Plnohodnotné webové stránky s online administrací a neomezeným počtem podstránek od 399 Kč. E-learningové systémy od  900 Kč a E-shopy od 1999 Kč měsíčně.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte dotazy? Neváhejte nás nezávazně kontaktovat ještě dnes a my Vám zašleme konkrétní cenovou nabídku. Vaše spokojenost na pro nás na prvním místě.