VisionDesign.cz

Profesionální a moderní webové stránky.

Kategorie

Informace
Jak zvýšit návštěvnost webových stránek
SEO optimalizace
Ze studia VisionDesign.cz

co vás zajímá?

Pokud Vás zajímají informace z dalších odvětví neváhejte nám napsat na studio@visiondesign.cz seznam témat, která Vás zajímají a my se pokusíme daná témata co nejlépe zpracovat a poradit Vám tak.

sledujte nás na FB

Co všechno potřebuji pro provozování webových stránek a kolik mě to bude stát?

Denně se setkávám s klienty, kteří platí za provoz webových stránek neuvěřitelné částky, které jdou až do několik tisíc měsíčně a za tuto cenu provozují velice nekvalitní weby. Je to trošku začarovaný kruh. Platí za nekvalitní weby, obrovské částky měsíčně, tyto weby jim však nepřinesou žádné zisky a majitelé těchto stránek tak nemají prostředky do investování do lepší webové stránky nebo dalšího rozvoje podnikání. Pokud patříte do této skupiny nestyďte se a napište nám, rádi Vám z této situace pomůžeme - vše můžete změnit.Jaká je návratnost webových stránek?

Je dobré mít na paměti, že zřízením obchodně úspěšných webových stránek získáte zaměstnance, který Vám neustále dělá reklamu, propaguje Vaši firmu, odpovídá Vašim zákazníkům za Vás na jejich dotazy, nabízí Vaše produkty a vyřizuje objednávky zcela zdarma. Tímto a dalšími možnými funkcemi Vám šetří peníze, které byste museli investovat do dalších zaměstnanců, kteří by tuto práci museli vykonávat. Také Vám ušetří čas a Vy se můžete dál věnovat podnikání.Mám své webové stránky. Co dál?

Pokud již máte své webové stránky, možná přemýšlíte co dál. Jaké jsou možnosti propagace, jak dát světu vědět, že existujete. Začátky jsou těžší zvláště se špatně SEO optimalizovaným webem. Jak na SEO optimalizaci se můžete dozvědět v našem seriálu o SEO. Dnes se podíváme jak propagovat kvalitní web.Do čeho investovat když začínám podnikat?

Začínáte podnikat nebo se Vám v podnikání nedaří? V obou případech přepočítáváte každou korunu a zvažujete do čeho investovat, aby to mělo opravdovou návratnost. Jednou z možností je investovat do reklamy - tisk, internet, televize, rádio aj. Další možností se nabízí zápis v rejstříku firem s případným placeným zvýhodněním pro zviditelnění. Pak tu máme sociální sítě jako Facebook, G+, twitter, youtube a jiné případně tu je možnost vytvoření kvalitních webových stránek. Pojďme se tedy podívat na jednotlivé možnosti odděleně.Proč si pořídit profesionální webové stránky?

Kvalitní webové stránky jsou v dnešní době základem pro úspěch Vaší firmy na internetu. Lidé už nelistují katalogy ani neprojíždí letáky. Sednou za počítač a během pěti minut vše potřebné naleznou na internetu z pohodlí domova. Vše je tak pro zákazníka mnohem rychlejší a jednodušší. Proto jsou dnes firmy bez webových stránek v obrovské nevýhodě a prakticky nejsou konkurence schopné.