VisionDesign.cz

Profesionální a moderní webové stránky.

Kategorie

Informace
Jak zvýšit návštěvnost webových stránek
SEO optimalizace
Ze studia VisionDesign.cz

co vás zajímá?

Pokud Vás zajímají informace z dalších odvětví neváhejte nám napsat na studio@visiondesign.cz seznam témat, která Vás zajímají a my se pokusíme daná témata co nejlépe zpracovat a poradit Vám tak.

sledujte nás na FB

Bezpečný web samozřejmostí!

Bezpečnost na internetu a SEO jsou spolu ruku v ruce. Google už nějakou dobu preferuje weby jedoucí na bezpečnější https protokolu. Nyní však začíná upozorňovat i běžné uživatele, že web je nebezpečný a varuje, aby návštěvníci webu nezanechávali na tomto místě žádné citlivé údaje a neodesílali formuláře. To může opravdu narušit Vaše podnikání.

Zkontrolujte si, zda-li je Váš web zabezpečený a jede na některém SSL certifikátu. Zda-li je Váš web zabezpečený zjistíte jednoduše otevřením Vašich stránek v internetovém prohlížečí a nahlédnutím do adresního řádku. Níže přikládám screen jak vypadá adresní řádek zabezpečeného webu v různých prohlížečích:

SSL zabezpečení webu

Pokud se u Vašeho webu nezobrazuje zámek nebo nápis Zabezpečeno, pak byste se měli obrátit na správce Vašich stránek. Váš web totiž může být jendoduše napaden a také přestane být zobrazován nad konkurencí ve vyhledávání. Tak všichni Vaši návštěvníci budou prohlížečem varováni, že vstupují na nebezpečný web a to není dobrá vizitka pro žádnou firmu.

Pokud si se zabzpečením webu nevíte rady, neváhejte se obrátit na naše studio. Rádi Vám pomůžeme a vše vyřešíme za Vás. Stačí když nás kontaktujete pomocí webového formuláře pod tímto článkem.