VisionDesign.cz

Profesionální a moderní webové stránky.

Kategorie

Informace
Jak zvýšit návštěvnost webových stránek
SEO optimalizace
Ze studia VisionDesign.cz

co vás zajímá?

Pokud Vás zajímají informace z dalších odvětví neváhejte nám napsat na studio@visiondesign.cz seznam témat, která Vás zajímají a my se pokusíme daná témata co nejlépe zpracovat a poradit Vám tak.

sledujte nás na FB

Jak zvýšit návštěvnost webu: SEO Optimalizace

Váš web může lákat nové klienty i bez použití placené reklamy! Takovéto návštěvnosti webu se říká organická návštěvnost. Lidé každý den vyhledávají informace pomocí internetových vyhledávačů jako je Google či Seznam. Tyto vyhledávače zároveň neustále procházejí všechny webové stránky na internetu a hodnotí jejich kvalitu. Ty, které jsou nejkvalitněji postavené a nabízí nejrelevantnější informace potom upřednostňují před ostatními.Bezpečný web samozřejmostí!

Bezpečnost na internetu a SEO jsou spolu ruku v ruce. Google už nějakou dobu preferuje weby jedoucí na bezpečnější https protokolu. Nyní však začíná upozorňovat i běžné uživatele, že web je nebezpečný a varuje, aby návštěvníci webu nezanechávali na tomto místě žádné citlivé údaje a neodesílali formuláře. To může opravdu narušit Vaše podnikání.Pořiďte si webové stránky za Bitcoin nebo Ethereum

Jako  první webové a grafické tudio v ČR od dnešního dne přijímáme platby za naše služby také ve virtuálních kryptoměnách, kterými jsou například Bitcoin nebo EthereumStartujeme pronajímání webových stránek na míru!

Začátky podnikání bývají často obtížné. Máte dobrý nápad? Opravdu chcete své podnikání rozjet ve velkém? Už Vám nebude nic stát v cestě. Naše studio začalo nabízet pronájem webových stránek na míru, čímž získáte web, který přesně potřebujete a zároveň nemusíte investovat velké částky do jeho zřízení.Co všechno potřebuji pro provozování webových stránek a kolik mě to bude stát?

Denně se setkávám s klienty, kteří platí za provoz webových stránek neuvěřitelné částky, které jdou až do několik tisíc měsíčně a za tuto cenu provozují velice nekvalitní weby. Je to trošku začarovaný kruh. Platí za nekvalitní weby, obrovské částky měsíčně, tyto weby jim však nepřinesou žádné zisky a majitelé těchto stránek tak nemají prostředky do investování do lepší webové stránky nebo dalšího rozvoje podnikání. Pokud patříte do této skupiny nestyďte se a napište nám, rádi Vám z této situace pomůžeme - vše můžete změnit.